Kaip registruotis į konsultaciją pas gerovės konsultantą?
Pasirinkite meniu skyrelį „Registracija“, paspauskite. Užsikraus registracijos forma.
Registracijos formoje pasirinkite jums patogią datą, laiką ir spauskite mygtuką „Toliau“.
Sekančiame žingsnyje turėsite nurodyti savo kontaktinius duomenys – vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą bei telefono numerį. Paspauskite „Patvirtinti“.
Sveikiname, jus užsiregistravote į pirmają konsultaciją!
Patvirtinimą turėjote gauti nurodytu elektroniniu paštu.
Nesigauna? Tuomet tiesiog susisiekite nurodytais kontaktais su viena iš gerovės konsultančių.
„Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Ignalinos rajono savivaldybėje“ projekto edukaciniai plakatai sumaketuoti, atspausdinti ir iškabinti įvairių Ignalinos rajono įstaigų skelbimo lentose.
Projekto viešinimo priemonėmis, tame tarpe ir plakatais siekiama įdiegti Ignalinos gyventojams požiūrio jog kreiptis pagalbos yra normalu ir negėdinga (šiuo metu visuomenėje vis dar dažnai stigmatizuojamos psichikos ir emocinės problemos, apie jas garsiai nekalbama).
Plakatų dizainai sukurti atsižvelgiant į tris amžiaus grupes (jaunimas, suaugę ir pagyvenę asmenis), parinktas šiuolaikiškas dizainas, kurio akcentu tapo šukis #ŽmogusŽmogui.
Šukis #ŽmogusŽmogui yra pasirinktas tikslingai siekiant suteikti pasitikėjimo gerovės konsultanto paslaugomis ir nebijoti kreiptis, nuteikti jog konsultacijos nėra dalykinis šaltas susitikimas specialisto su pacientu, o šiltesnis, žmogiškesnis pokalbis padedant spręsti besikreipiančiojo problemas.
Pabaigtas Gerovės konsultanto kabineto remontas.
Gerovės konsultanto paslaugos bus teikiamos adresu – Ligoninės g. 13, Ignalina. Gerovės konsultanto paslaugų teikimo vieta bus patogioje, ramioje vietoje kurioje bus malonu dirbti gerovės konsultantams, o besikreipiantieji jausis saugiai ir užtikrintai.
Tam, kad patalpos būtų tinkamos tokių paslaugų teikimui buvo atlikti paprastojo remonto darbai, įrengtas atskiras klientų laukiamasis, leidžiantis atsiriboti nuo žmonių judėjimo zonos.
Darbo vieta greitu metu bus aprūpinta modernia įranga ir priemonėmis, kurios sukurs teigiamą susitikimų aplinką ir padės panaikinti bendravimo barjerus.
Sekite naujienas, jau greitai kviesime apsilankyti įkurtame gerovės konsultanto kabinete, o kol kas kviečiame registruotis į nuotolines konsultacijas.
Projektas įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšomis
2022-04-12 pasirašyta Gerovės konsultantų kabineto (adresas Ligoninės g. 13, LT-30112 Ignalina) remonto darbų sutartis su UAB „Ostertus“

Remonto darbų trukmė 2 mėn.